Call Centeres munkatárs (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Telekommunikáció
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Call Centeres munkatárs

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/7273/call-centeres-munkatars-debrecen

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelek szolgáltatási szerződéseihez szükséges hiánypótlás bekérése, adategyeztetés
  • Ügyféltájékoztatás a szolgáltatások kondícióiról
  • Egyeztetések az ügyfélszolgálati pontokkal
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyéni és egyedi feladatok dinamikus elvégzése
  • Kiváló kommunikációs készség, határozottság
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Nagyfokú precizitás, jó adminisztrációs készség

Az állás betöltésénél előny:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat telefonos munkakörben

Amit a cég kínál Önnek:

  • Fiatal, barátságos, motivált, jó humorú csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaidő: Hétfő-péntek
  • Teljes 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 1668-as telefonszámon keresztül kérhető.