Call Centeres (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Call Centeres

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/6138/call-centeres-debrecen

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása
  • Telefonos operátori feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középszintű iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pozitív ügyfélszolgálati és értékesítői attitűd
  • Stressztűrő képesség

Előny:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Főállásban, mellékállásban, esetleg GYES mellett is végezhető
  • Rugalmas, egyénileg kialakított munkavállalás délelőtti és délutáni műszakokban (09:00-19:00 között)
  • Kollégáink rendszeresen vesznek részt motivációs játékokban, ahol értékes nyereményekhez juthatnak
  • Komfortos, klimatizált, jól megközelíthető irodában dolgozhat a város szívében
  • Segítőkész, kedves, türelmes vezetőség támogatja a telefonos operátori munkát
  • Kizárólag etikus munkát végzünk
  • Alapbér + jutalék

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető.