Betanított operátor

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóipari partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Jelentkezzen hozzánk és mi INGYENES SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK továbbá azokon a napokon amikor dolgozik INGYENES MELEG ÉTKEZÉST!

A pozíció betöltéséhez végzettség NEM szükséges

br. 100.000 Ft Átköltözési bónusz és megbecsülési díj!

További 120.000 Ft/év béren kívüli juttatást biztosítunk!

FELADATOK:

  • Személygépkocsik összeszerelése – adott munkaállomásokon, betanulás alapján
  • Elsősorban csavarozás, pattintás, ragasztás
  • Gyártósori gépek kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó fizikum, állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Álló munka vállalása

ELŐNY:

  • Gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalat

EGYÉB:

  • Munkavégzés helye: Esztergom (Ipari park)
  • Műszakrend: kettő műszak
  • Kiemelkedő juttatási csomag (magas alapbér + pótlékok + bónusz + ingyenes étkezés, ingyenes szállás)
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség, rendszeres bérfejlesztések

BÉREN FELÜLI SZÉLES KÖRŰ KIEGÉSZÍTŐ JUTTATÁSOK:

+ INGYENES szállás – családias panziókban, vendégházakban,

+ INGYENES céges autóbuszjáratok a napi munkába jutáshoz,

+ INGYENES étkezés napi egyszer több fajta, három fogásos menüből vagy napi 400 Ft Szép kártyára,

+ Hazautazás térítése – AKÁR MINDEN HÉTVÉGÉN.

  • Próbaidő utáni plusz juttatások:
    • Egyszeri Br. 30.000 Ft bónusz,
    • havi fizetés,
    • Aki hosszú távra tervez, az a 13.havi fizetés mellé kap még extra fizetést (részarányosan)
    • Rendszeresen emelkedő bérezés és juttatások.

Környező településekről a munkába járás céges buszokkal INGYENESEN biztosított, az ország BÁRMELY pontjáról érkezőknek INGYENES szállás áll rendelkezésére!

Munkavégzés helye:

  • Esztergom (Komárom-Esztergom megye)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre: jelentkezes@delego.hu

VAGY hívja a 06/30- 523 5991-es telefonszámot!