Betanított Gépkezelő

Az állás részletei:

Dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalathoz
Gépkezelő operátorokat
keresünk Debrecenben. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok

  • A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
  • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
  • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igényeknek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Elvárások

  • 12 órás munkarend vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Készség a változásra

Előny

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Termelővállalatnál szerzett gyakorlat

Amit partnerünk kínál

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet (átlagos várható havi bér: bruttó 240 000 Ft), béren kívüli juttatást (bruttó 20 000 Ft cafetéria, munkába járás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.