Betanított csomagoló (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Betanított csomagoló

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11526/betanitott-csomagolo-debrecen

Főbb feladatok:

  • Betöltött szívószálak elszedése és dobozba pakolása
  • Üveges termékek alapanyaggal történő megtöltése gép segítségével
  • Címkézés, dobozolás, dobozok hajtogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Érvényes tüdőszűrő

Az állás betöltésénél előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínálunk Önnek:

  • Folyamatos munkalehetőség, kiemelkedő bérezéssel
  • Teljesítménybér alapú kifizetés
  • Folyamatos egy műszak (esetenként 2)
  • Munkaidő: hétfő- péntek, 6:00-14:30-ig

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 1668-es telefonszámon keresztül kérhető!