Betanított csomagoló (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Betanított csomagoló

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11638/betanitott-csomagolo-debrecen

Főbb feladatok:

  • Késztermékek csomagolása
  • Minőségbeli elvárások ellenőrzése
  • Kijelölt munkaterület takarítása és rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit a cég kínál Önnek:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszútávú bejelentett munka
  • Bejárás támogatása (több településről ingyenesen megoldott)
  • Alapbér+juttatások
  • 1132 Ft/óra + műszakpótlék+ Cafeteria
  • Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető!