Betanított gépkezelő (Tiszaújváros)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Betanított gépkezelő

(Tiszaújváros)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11671/betanitott-gepkezelo-tiszaujvaros

Főbb feladatok:

  • CNC gépek betanított kezelése és termékek ellenőrzése
  • Termékek szállításra történő előkészítése
  • Együttműködés a közvetlen munkatársakkal és a kiszállításban dolgozó kollégákkal
  • Kézi anyagmozgatás
  • A munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános végzettség
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkában való hatékony részvétel
  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Előny:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit a cég kínál Önnek:

  • Emelt órabér és műszakpótlék pótlékok, túlórázási lehetőség
  • 2 hetente kifizetés
  • Napi bér 8800-13000 Ft
  • 3 műszakban történő munkavégzés
  • Hétfőtől péntekig tartó napi 8 órás munkaidő
  • Munkába járás támogatása, 50 km távolságból vidékiek jelentkezését is várjuk
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 731 8643-as telefonszámon keresztül kérhető!