Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • részvétel a beszállítók kiválasztásában és a beszállítói adatok frissen tartása,
  • beszállítói látogatások, rendszeres megbeszélések és auditok szervezése és lebonyolítása
  • minőségügyi megállapodások elkészítése, jóváhagyása,
  • beszállítók monitorozása, értékelése, fejlesztése,
  • projektek támogatása minőségügyi oldalról,
  • adatgyűjtés és javaslattétel a specifikációk javítására, fejlesztésére,
  • termelési területek támogatása beszállítói reklamációk esetében; nem megfelelősség kezelése,
  • havi és negyedéves kimutatások készítése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség műszaki vagy minőségbiztosítási területen,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • kiváló adatelemzési képesség,
  • Microsoft Office ismeretek,
  • nyitottság nemzetközi (évi 2-3 alkalom) és belföldi utazásra (évi néhány alkalom).

Előny

  • minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat,
  • auditori végzettség ( ISO 9001; ISO 13485),
  • gyógyszergyártásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit partnerünk kínál

  • versenyképes bérezés,
  • emelt összegű Cafeteria juttatás (SZÉP-kártya) és munkába járási támogatás,
  • céges laptop és mobiltelefon (magánhasználatra is),
  • nemzetközi környezetben történő munkavégzés lehetősége,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • professzionális szakmai tréning lehetőségek.