Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

        Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Új beszállítók ellenőrzése, minősítése, teljesítményértékelése
  • Beszállítói reklamációkezelés
  • A beszállítói minőség-terveket felülvizsgálata, jóváhagyása
  • Beszállítói termék és folyamat auditokon való aktív részvétel
  • A problémamegoldási folyamatok koordinálása
  • Költségcsökkentő, hatékonyságnövelő intézkedések kezdeményezése a vállalati célok elérése érdekében

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év ipari környezetben, minőségbiztosítási területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Célorientált, nyomás alatt is jól teljesít
  • Proaktív, fejlesztési lehetőségek keresése
  • Utazási hajlandóság