Belső tréner

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Szolgáltatás
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Képzésekkel/tréningekkel kapcsolatos dokumentáció létrehozása és aktualizálása
  • Az ügyfélszolgálaton dolgozó kollégák részére képzések vezetése, szervezése
  • Képzési ütemtervek létrehozása, folyamatos nyomonkövetése
  • Nyelvi képzések megszervezése és levezetése a belső kollégák számára

Elvárások:

  • Legalább 1 éves tapasztalat tréningek szervezésében és megtartásában (preferáltan multinacionális vállalatnál)
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság és kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Önmotivált attitűd kiváló szervezési készségekkel
  • Képesség több projekt egyidejű hatékony kezelésére