Automatizálási Projektelőkészítő Villamosmérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A projekt előkészítő csapat vezetése, szakmai irányítása, people management
  • Az értékesítés műszaki támogatása, műszaki felmérések elvégzése, irányítása, műszaki- és kereskedelmi ajánlatok összeállítása az egységvezetők támogatásával
  • A cég által megpályázott és elnyert projektek előkészítése, azok kiviteli terveinek, műszaki tartalmának feldolgozása
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, valamint végrehajtási ütemterv összeállítása a projektvezetőkkel
  • Folyamatos kapcsolattartás az Ajánlatkérőkkel és a Beszállítókkal
  • A szállítási határidők betartásának figyelése, nyomon követése, az eszközbeszállítókból a határidő tartás kikényszerítése
  • A projektek során felmerült módosítások, kiegészítések, pótmunkák költségvetésének elkészítése a projektvezetők műszaki adatszolgáltatása alapján

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (villamosmérnök, automatizálási mérnök, BSc vagy MSc),
  • Vezetői képesség (4 – 8 fő),
  • 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet, szervezőképesség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Kreatív gondolkodásmód,
  • B típusú jogosítvány

Amit a pozíció kínál:

  • Tapasztalattól és kompetenciától függő versenyképes jövedelemcsomagot (alapbér, prémium, Cafetéria)
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/it-mernok/automatizalasi-projektelokeszito-villamosmernok/4078