Automatizálási mérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Pályakezdő
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
Az állás részletei:

Automatizálási mérnököket
keresünk debreceni partnercégünk számára.

Feladatok:

  • PLC programozás
  • Gyártósorok automatizálása
  • Gyártóberendezések programfunkcióinak megtervezése és programozása
  • Egyedi alkalmazások és vizualizációs rendszerek létrehozása az ügyfelek igényei szerint
  • Termelési rendszer támogatása, hibák javítása

Elvárások:

  • Releváns mérnöki vagy informatikai végzettség
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • Határozott, elemző gondolkodású személyiség, szisztematikus és ügyfél-központú megközelítéssel

Amit partnerünk kínál:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések