Automatizálási mérnök

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11575/automatizalasi-mernok

Feladatok:

  • PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése, vezérlésének hibaelhárítása
  • Vezérlőprogramok készítése és fejlesztése (PLC, HMI)
  • A berendezésekben található robot alkalmazások és vision rendszerek üzemeltetésének támogatása, diagnosztizálása és hibaelhárítása
  • Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk, gépdokumentációk, SW validációs dokumentációk elkészítése
  • Célgépek beüzemelése, termelési igények és üzemeltetési tapasztalatok beépítése a végleges vezérlőprogramba és tervdokumentációba

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnöki/informatikus)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • releváns szakmai tapasztalat
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

 Amennyiben kérdése merül fel a pozícióval kapcsolatban, kérjük hívja a +36304077432-os telefonszámot.