Anyagkezelő (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakmunkásképző
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Anyagkezelő

(Debrecen)

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártósor alkatrészekkel történő ellátása (komissiózás, sorkiszolgálás)
  • Félkész termékek gyártócellák közötti kézi mozgatása
  • Késztermékek kiszállításra történő előkészítése
  • Szállítási és csomagolási előírások betartása
  • Együttműködés a logisztikai feladatok javításában
  • Minőségbiztosítás vonatkozó előírásainak betartatása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • A terület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • Megbízható, percíz, önálló munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit a cég kínálunk Önnek:

  • Magas alapbér+ műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás
  • 100% munkába járási támogatás
  • 10% bónusz

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 507 6387-es telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/anyagkezelo-debrecen/10420