Adatelemző

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Adatelemző

Partnerünk számára fontos, hogy a csapata teljes értékű tagja légy, aki szomjas a sikerre.

Dolgozz rugalmas munkaidőben Debrecen egyik legdinamikusabban fejlődő szervezeténél, ahol a cég sikereit arra építik, hogy közben Téged is építenek: soft és hard skilljeidet is folyamatosan fejlesztheted.

Feladatok

  • online felmérések készítése a partnerek igényeinek megfelelően,
  • adatok előkészítése elemzéshez,
  • egyedi fejlesztések kivitelezése az ügyfelek igényei alapján,
  • kimutatások, ábrák, riportok készítése kutatási terv alapján,
  • szakmai kapcsolat kiépítése az ügyfelekkel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (IT, közgazdasági, szociológiai, pénzügyi vagy egyéb hasonló területen),
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • magabiztos MS Excel és MS Power Pointo ismeret,
  • kiváló analitikus képesség,
  • tanulásra és fejlődésre való nyitottság.

Előny

  • tapasztalat az adatbázisok, statisztikai módszerek (pl:SPSS) használatában.