Bér- és TB ügyintéző

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a “lehetséges” fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • TB- és bérszámfejtési feladatok pontos és határidőre történő elvégzése
  • NEXONBÉR program teljes körű működtetése
  • TB- és bérszámfejtéshez, cafetériához, béren felüli juttatásokhoz kapcsolódó feladatok
  • Belépések, kilépések, átirányítások adminisztratív támogatása
  • Kimutatások, bevallások, statisztikák, heti, havi, éves jelentések készítése
  • HR projektekben való részvétel, együttműködés és kapcsolattartás külső- és belső szervezetekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú (bér- és TB ügyintézői) végzettség
  • Releváns TB ügyintézői, bérszámfejtői, ill. munkaügyi tapasztalat
  • NEXONBÉR és NEXONTIME vagy hasonló programok kezelésében szerzett gyakorlat
  • Hatályos jogszabályok, törvények naprakész ismerete
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés képessége, precizitás, határozottság, nagyfokú terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség, munkatársakat támogató attitűd

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Jelentkezzen most! A jelentkezési lap kitöltése legfeljebb 10 percet vesz igénybe.