Villamosmérnök – termékfejlesztés területre

  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Tesztelési tervek készítése és felügyelete, fellépő problémák megoldása
• Teszt programok készítése a vevői elvárások alapján
• Teszt adatbázis fenntartása és az eredmények elemzése
• Speciális mérések megtervezése és végrehajtása villamos motorok esetén
• Technikus kollégák szakmai támogatása, új tesztek bevezetése, oktatása
• Tesztelési protokollok készítése
• Tesztberendezések karbantartása továbbfejlesztése a vevői igényeknek megfelelően
Ön az ideális jelölt, ha:
• Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik
• Minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik műszaki területen (tesztelés, gyártás, karbantartás)
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudása van
• Analitikus gondolkodásmód és jó elemzőkészség jellemzi
• Jó kommunikációs- és problémamegoldó készségekkel rendelkezik
• Csapatszellem jellemzi
• Előnyt jelent: Mérések tervezésében szerzett tapasztalat, termékfejlesztési tapasztalat, német nyelvtudás, PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9148