Üzletvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

ÜZLETVEZETŐ

Az új munkatárs feladatai:

· árurendelés és áruprezentáció

· munkaerő beosztásának tervezése, a beosztottak irányítása és motiválása

· kasszák leszámolása

· árufeltöltés

· adminisztratív feladatok

A csapatunkba azokat várjuk, akik:

· lezárt – akár nem kereskedelmi – , legalább középfokú végzettséggel rendelkeznek

· felelősségteljesek és átlagon felül elkötelezettek

· szívesen dolgoznak emberekkel

· vezetői és jó kommunikációs képességekkel rendelkeznek

· képesek motiválni munkatársaikat

Amit kínálunk:

· bruttó 497.069 Ft kezdő fizetés mellett az elérhető legmagasabb fizetés havi bruttó 694.469 Ft**, heti 40 órás műszakban, + havi nettó 8.333 Ft cafetéria rendszer keretében,

+ 5.000 Ft Erzsébet-utalvány Plusz kártyán

· munkába járás költségének térítése

· egyéb ingyenes juttatások

VÁRJUK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDJE EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT MOST!

Munkavégzés helye: Debrecen

* A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.

** 11. évtől elérhető legmagasabb havi bruttó fizetés heti 40 órás műszakban, amelyhez biztosítunk + havi nettó 8.333 Ft-ot cafeteria rendszer keretében és havi 5.000 Ft-ot Erzsébet-utalvány Plusz kártyán.

karrier.aldi.hu

9019