Új Mercedes-Benz haszongépjármű értékesítési tanácsadó

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Szakközépiskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő Mercedes-Benz márkakereskedése.
Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársakat keresünk, akik elhivatottan tudják képviselni az automobilt feltaláló márkát egy exkluzív környezetben, s akiket vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos magas szintű képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.
A Jász-Plasztik Autócentrum nyíregyházi csapatába
munkatársat keresünk.

Feladatok:
• új Mercedes-Benz haszongépjárművek értékesítése szalonban és szalonon kívül
• kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• új ügyfelek szerzése, piacbővítés
• a vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:
• középfokú végzettség
• 3-4 éves, az értékesítés területén szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• B kategóriás vezetői engedély
• angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete előny
Személyiséggel szembeni elvárások:
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
• motivált, pozitív gondolkodású
• új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság a rendszeres tanulásra
• csapatjátékos
• energikus, határozott, jó fellépés
• „értékesítői véna”

Amit kínálunk:
• betanulási idő alatt (minimum 6 hónap) bruttó 400.000 Ft / hó alapbér
• magas színvonalú, kellemes munkakörnyezet
• prémium márkánál tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza
Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk a hr@jpauto.hu e-mail címre „Mercedes-Benz Értékesítési tanácsadó” megjelöléssel.
Jelentkezését köszönjük!

8733