Ügyfélkapcsolati támogató területi referens (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Adott termékhez kapcsolódó értékesítési beszélgetések teljes körű lebonyolítása és ügyfélgondozás az első kapcsolatfelvételtől a telepítésig
  • teljeskörű tájékoztatás a termék tulajdonságairól, igényfelmérés és arra reagáló értékajánlat megfogalmazása, felmerülő ügyfél kérdések megválaszolása
  • Ajánlatadás előkészítése, ajánlatadás utáni felkövető hívások indítása, időpont egyeztetés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, ügyfél levelezés emailben. Emlékeztető SMS-ek és emailek küldése
  • Bejövő hívások fogadása, kimenő  sales hívások script alapján. Beszélgetések adminisztrálása az SPS felületen
  • Riportok, statisztikák vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Gazdasági / Műszaki / Kereskedelmi végzettség
  • Call centerben vagy személyes értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Dinamikus, határozott
  • Monotónia tűrés
  • Precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • SAP és SPS ismerete, használata
  • VCC szoftver ismerete
  • műszaki típusú termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • napelemes rendszerek ismerete
  • Energiaszektor ismerete
  • Lakossági ügyfélkörben szerzett értékesítési tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/ugyfelkapcsolati-tamogato-teruleti-referens-debrecen/4040

9694