Ügyfélkapcsolati referens (Nyíregyháza)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Szolgáltatás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolati irodánkba érkező fogyasztói igények és megrendelések kezelése
  • Ügyfeleink folyamatos, magas színvonalú kiszolgálása, fogyasztói reklamációk kezelése
  • Az ügyintézéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az üzleti szabályzatok naprakész ismerete, pontos betartása

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • MS Office programok magabiztos ismerete (MS Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, segítőkészség
  • Jó stressz és monotónia tűrő képesség
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat, vagy hasonló releváns munkatapasztalat
  • SAP ismerete, használata
  • Saját gépjármű

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multinacionális környezet
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Egyéb juttatások

Munkavégzési helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/ugyfelkapcsolati-referens-nyiregyhaza/4000

9604