Ügyfélkapcsolati referens (Értékesítő)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Hideg hívások indítása KKV ügyfelek irányába igény- és potenciálfelmérés céljából
  • KKV ügyfélkör vizsgálat előre meghatározott szempontok alapján (előminősítés)
  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása és ajánlása
  • Ügyfelek elérhetőségének biztosítása, elérhetőségek felkutatása
  • Az ügyintézéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség

Előny:

  • Ügyfélszolgálat, call center területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/ugyfelkapcsolati-referens-ertekesito/4041

9693