Tükör és üvegvágó (Mátészalka)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középiskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Tükör és üvegvágó

(Mátészalka)

Főbb feladatok, munkák:

  • Tükör/ üveg modellek kivágása kalottából
  • A kivágott tükrök, üvegek vizuális vizsgálata, ellenőrzése
  • Az elvégzett munka dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Monotonitás tűrés, jó látás
  • Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Alapbér + pótlékok
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 06 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/tukor-es-uvegvago-mateszalka/7257

10347