Toborzási és koordinátori munkatárs

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség Középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Nem szükséges

A HSA Kft. többmint 20 éves múltra visszatekintő cég, mely megalakulása óta a Kelet-Magyarországi régió legdinamikusabban fejlődő, munkaerő-kölcsönzéssel és-közvetítéssel foglalkozó vállalkozásává vált.

Tevékenységünkkel a kis-és középvállalkozásoktól a multinacionális cégekig terjedően minden vállalkozási forma létszámgazdálkodását segítjük, hozzájárulva ezzel a hatékonyság növeléséhez. A piacképes tudást tapasztalt, szakképzett munkatársaink garantálják.

RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET, ÉS LÉGY TE IS RÉSZESE CSAPATUNK SIKEREINEK!

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Aktív részvétel a munkaerő-toborzási és -kiválasztási folyamatokban
  • Álláshirdetések megírása, feltöltése online platformokra
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és partnercégekkel
  • Munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása
  • A kirendelt mentor munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Jó megjelenéssel és kommunikációs készséggel rendelkező munkavállaló
  • Határozott, talpraesett személyiség
  • Pontosság, precizitás, tanulékonyság

Mivel szerezhetsz előnyt?

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk Neked?

  • Magasabb pozícióba való előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Gyakornoki programban való részvétel HR és gazdasági területen tanulóknak

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/toborzasi-es-koordinatori-asszisztens/7208

10221