Titkársági koordinátor

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Inform Média Lapkiadó Kft. titkársági koordinátor munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:
• A főszerkesztő napi programjainak kezelése,
megbeszélések szervezése.
• Jegyzőkönyv vezetése igény szerint értekezleteken és
tárgyalásokon is.
• Kimutatások, prezentációk készítése.
• A főszerkesztő által meghatározott projektek koordinálása.
• Munkaügyi adminisztráció ellátása.
• Szerkesztőségi marketingfeladatok ellátása.

Elvárások:
• Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
• Önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
• Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)

Amit nyújtunk:
• Versenyképes fizetés
• Dinamikus csapat
• Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
•Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a hr@inform.hu e-mail címre.

9290