Tesztmérnök (minőségbiztosítási labor)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:
• Minőségbiztosítási osztály laboratóriumának ellátása mérőeszközökkel és tesztberendezésekkel
• Felelősség a mérőeszközök és tesztberendezések karbantartásáért (Q-Z, warranty analysis)
• Részvétel technikai projektekben a minőségbiztosítási laboratóriumban
• Teszt eszközök és berendezések kapacitás tervezése
• Zajmérések koordinálása, illetve kapcsolódó mérnöki feladatok (analízis, előkészületek más gyárakból érkező kérések) ellátása
• Technikusok támogatása

Ön az ideális jelölt, ha:
• Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik
• Minimum 2 éves szakmai tapasztalata van műszaki területen (tesztelés, gyártás, karbantartás)
• Középfokú angol nyelvtudása van
• Analitikus gondolkodásmód és jó elemzőkészség jellemzi
• Jó kommunikációs- és problémamegoldó készséggel, szervezőkészséggel bír
• Csapatszellem jellemzi, kooperatív személyiséggel rendelkezik
• Előnyt jelent: gépek fejlesztésében, karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

10186