Tesztmérnök (Heves megye)

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelvtudás Angol

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.
Multinacionális partnercégeink számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Tesztmérnök

Feladatok:
Autóipari termékek alkatrészeinek tervezése 3D-s tervezőrendszerben
Szériagyártás támogatása fejlesztés oldalról
Validációs tesztek / mérések tervezése, előkészítése, támogatása, felügyelete
Teszt programok készítése a vevői elvárások alapján
Technikus kollégák szakmai támogatása, új tesztek oktatása
Tesztberendezések karbantartása
Együttműködés nemzetközi projekt- és fejlesztő csapattal
Elvárások:
Gépész- vagy villamosmérnök diploma
Tervezésben, fejlesztésben vagy tesztelésben szerzett pár éves tapasztalat
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye: Heves megye

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

9121