Tesztmérnök

Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Tesztelési tervek készítése és felügyelete
• Teszt programok készítése a vevői elvárások alapján
• Teszt adatbázis fenntartása és az eredmények elemzése
• Speciális mérések megtervezése és végrehajtása
• Technikus kollégák szakmai támogatása, új tesztek oktatása
• Jegyzőkönyvek készítése
• Tesztberendezések karbantartása

Ön az ideális jelölt, ha:
· Néhány éves műszaki területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
· Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök)
· Német és/vagy angol nyelvtudása van
· Megbízható, elhivatott
· Lelkiismeretes, képes önálló munkavégzésre
· Jól kezeli a konfliktusokat
· Jó kommunikációs, jó szervező és kapcsolatteremtő készségekkel rendelkezik
· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában van

Amit kínálunk:

· Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
· Rugalmas munkaidő
· Hosszútávú karrierlehetőségek
· Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
· Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
· Széleskörű Cafeteria rendszer
· Munkába járás támogatása akár szerződéses járatokkal is
· Munkatársi kedvezmények városszerte
· Munkatársi és családi rendezvények

9134