Termelésvezető

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelésben dolgozók munkájának felügyelete, koordinálása és támogatása
  • Termelési program hatékony megtervezése, szükséges erőforrások meghatározása (anyagok, emberek, berendezések) a logisztikai és műszaki vezetővel együttműködésben
  • Termelő berendezések és eszközök karbantartásának tervezése, koordinálása
  • A minőségbiztosítási kritériumoknak való megfelelőség figyelemmel kísérése, a termékek állandó minőségének garantálása
  • Statisztikai termelési adatok nyomon követése (nyersanyaghozam eltérés, hulladék, gépi ciklusidő, elektromos fogyasztás, termelékenység)
  • Munkavédelmi, munkahelyi egészség- és környezetvédelmi rendszer működésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év termelésvezetői tapasztalat
  • Műanyag fröccsöntő technológiák ismerete
  • WCM szabványok ismerete
  • Ellátási lánc folyamatának ismerete
  • Egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi előírások ismerete
  • ERP (SAP) rendszerek alapszintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

9406