Termelési munkatárs

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • termelő berendezések optimális működtetése
  • új technológia megismerése, szükséges ismeretek elsajátítása
  • karbantartási tevékenység rendszeres ellátása
  • termékek minőségének felügyelete
  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység ellátása
  • zökkenőmentes termelés biztosítása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (gépész vagy egyéb szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • termelésben szerzett több éves tapasztalat
  • tapasztalat szén- és üvegszál vagy szilikon feldolgozás területén előnyt jelent
  • nagynyomású tömlők, membrános vákumszivattyúk ismerete előnyt jelent
  • megbízható, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/termelesi-munkatars/6153

10024