Telefonos operátor (Nyíregyháza)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Telefonos operátor

(Nyíregyháza)

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása, telefonos értékesítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, adategyeztetés
  • Közvéleménykutatás az ügyfelek körében
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feldatok ellátása

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztosság, nyitottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos jövedelem
  • Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Nyugdíjas és diák jelentkezőket is várunk.

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető.

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/telefonos-operator-nyiregyhaza/6133

9954