Szoftvertesztelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Automatizált szoftverteszteléshez kapcsolódó rendszerek, folyamatok tervezése és fejlesztése
  • Tesztelési célok és eszközök meghatározásában való aktív részvétel
  • Különböző szoftverfejlesztő csapatokkal való együttműködés
  • Teszt dokumentáció

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat automatizált szoftvertesztelés területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/it-mernok/szoftvertesztelo/5110

9933