Szoftverfejlesztő (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szoftverfejlesztő

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

Elvárások:

  • NET és a relációs adatbázisok területén szerzett illetve Visual Studio-ban szerzett tapasztalat
  • MS SQL lekérdezésben való jártasság
  • Társalgási szintű Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód, módszertanok ismerete
  • Windows platformok használatában való jártasság, Microsoft minősítés előnyt jelent
  • Webes technológiák (ASP.NET, jQuery, Ajax, MVC) ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

9356