Szériagyártást támogató fejlesztőmérnök

  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Design validációs tesztek meghatározása, előkészítése, kiértékelése
• Projektvezetők és társosztályok szakmai támogatása
• Generátor fejlesztési projektben az aktuális minőségi szériaproblémák megoldásában való részvétel
• A fejlesztés képviselete a gyártásban futó minőségi projekteknél
• Vizsgálati előírások készítése generátorok és alkatrészeik számára
• Belső és külső auditok támogatása fejlesztői oldalról

Ön az ideális jelölt, ha:

• Felsőfokú, befejezett gépész- vagy villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik (BSc/MSc)
• Gyártási módszerek ismeretének birtokában van
• Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik, akár nemzetközi környezetben is
• Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
• Rendezett és célorientált munkavégzés jellemzi
• Előnyt jelent: SAP ismeret, NX tervező rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9977