Senior HR tanácsadó

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kompenzáció kezelés (Alapdíj, Bónusz, Jutalomazás )
  • A HR Core folyamatok bevezetése (Érdem, teljesítmény menedzsment program, promóciók stb.)
  • Felelős a piaci benchmark folyamatért, a munkaerő-piaci adatok elemzéséért és a belső érdemi elemzésért
  • Támogatja a belső HR folyamatok átalakítását
  • Dokumentumkezelés fejlesztése
  • Különböző helyi / globális HR adminisztrációban, folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • A menedzsment szakmai támogatása
  • Jogi, pénzügyi auditok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat a HR területen, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Microsoft Office csomag magabiztos ismerete (Excel, Word, PowerPoint), SAP ismerete előnyt jelent
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Gyors tanulás és nyitottság a fejlődésre

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/senior-hr-tanacsado/4054

9937