Raktáros (Nyírbátor)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros

(Nyírbátor)

Feladatok:

  • Alapanyag érkeztetés
  • Nyilvántartás, készlet dokumentációja, nyomon követése
  • Raktárkészlet nyilvántartása, a leltározásban való részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Min. középszintű iskolai végzettség (Érettségi)
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható biztos fizetés
  • Egy vagy kétműszakos munkarend
  • Hosszú távú, folyamatos munka
  • Bejárás támogatása
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, Nyírbátor, raktáros megjelöléssel küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 249 7938-as telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/raktaros-nyirbator/7196

10192