Raktáros (Gávavencsellő)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros

(Gávavencsellő)

Feladatok:

  • A beérkező áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele és betárolása
  • Nyersanyag és alapanyag készletezés
  • Raktárkészlet nyilvántartása, a leltározásban való részvétel
  • Szállító és fuvarlevelek adminisztrálása
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok, munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Gávavencsellő környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható biztos kereset
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Gávavencsellő

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/raktaros-gavavencsello/7221

10234