Raktári segéd (Miskolc)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktári segéd

(Miskolc)

Feladatok:

  • Raktáros munkájának segítése
  • Gumik pakolása
  • Felnik mosása, gépi mosás
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Bővebb információért hívj a 06 30 445 6919-es vagy a 06 30 742 0753-as telefonszámot. Illetve látogasson el személyesen irodánkba, címünk: Miskolc Széchenyi u 26 I. em. (színházzal szemben)

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/raktari-seged-miskolc/6155

10021