Raktári csoportvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a raktári operáció irányítása,
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése,
  • szabadság és túlóra tervezése
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN projektekben való aktív részvétel

 Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat és vezetői tapasztalat,
  • logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/kereskedelem-logisztika/raktari-csoportvezeto/7265

10464