Porfestő (Téglás)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középiskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Porfestő

(Téglás)

Főbb feladatok, munkák:

  • Fém termékek kézi és gépi porfestése
  • A porfestő gépek szakszerű használata, karbantartása
  • Munkadarabok festésre történő előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Elhivatottság és monotonitástűrés
  • Porfestésben vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit a cég kínál Önnek:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Téglás

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5573 -as telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/porfesto-es-porfesto-seged-teglas/7260

10361