Orvos szakmai vezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág Gyógyszer, Egészségügy, Szociális ellátás
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • intézmény szakmai tevékenységének menedzselése, felügyelete
  • orvosok és szakápolók optimális munkarendi beosztásának ellenőrzése
  • műtétek szervezésében való aktív részvétel
  • intézmény képviselete konferenciákon, szakmai rendezvényeken
  • megfelelő eszközellátottság monitorozása, szükség esetén rendelések koordinálása
  • az intézmény által nyújtott orvosi szolgáltatások kiváló minőségének folyamatos garantálása

 Elvárások:

  • általános orvosi végzettség, szakvizsga
  • érvényes működési engedély
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • vezetői ambíciók
  • ügyfélorientált szemlélet
  • szakmai elhivatottság, minőségtudatosság
  • kiváló kommunikációs és szervező készség

 Előny:

  • MOK tagság
  • jártasság egészségügyi intézmény irányításában

 Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/egyeb-allasok/orvos-szakmai-vezeto/7302

10468