Online Szerkesztő#Hajdú-Bihar megye

Részmunkaidős

A Hajdú-Bihar megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Inform Média Lapkiadó Kft. az alábbi feltételekkel keres,

részmunkaidős Online Szerkesztő munkatársat.

Feladatok:
• online hírfolyam szerkesztése
• cikkek írása, publikálása a hírportálon
• nemzetközi és hazai tartalmak szemlézése

Elvárások:
• minimum középfokú végzettség
• online média alapos ismerete
• jó helyesírás és íráskészség
• átlagon felüli precizitás
• megbízhatóság, terhelhetőség
• jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny:
• angol nyelv ismerete
• W ordPress tartalomkezelő használatában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
•Debrecen

Amit nyújtunk:
• versenyképes fi zetés
• barátságos munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével, a hr@inform.hu e-mail-címre.

9030