Nyomdai kisegítő (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Nyomdai kisegítő

(Debrecen)

Feladatok:

  • Ajándékdoboz alapok kitörése kartonból
  • Különböző kartonok rendezése
  • Egyéb nyomdai kisegítőmunkák elvégzése
  • Munkaeszközök rendeltetésszerű használata

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, gyors munkavégzés
  • Monotonitás tűrése, jó állóképesség
  • Heti 4-5 nap vállalása

Előny:

  • Jó kézügyesség
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Két munkaközi szünet és egy ebédszünet
  • Kedves munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 688 3226-os telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/nyomdai-kisegito-debrecen/7226

10263