Nyílászáró gyártó, beépítő

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Építőipar, Ingatlan
  • Végzettség Végzettséget nem igényel
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

A HAJDU-ALU Építőipari és Fémszerkezetgyártó Zrt.

Magyarország és az Észak-alföldi Régió egyik legmeghatározóbb építőipari cégcsoportjának fém épületelemek és nyílászárók gyártására specializálódott építőipari részvénytársasága

munkatársat keres.

Feladatok:

  • nyílászárók gyártása során egy vagy megbeszélés szerint több munkafázisban dolgozás
  • prémium kategóriás nyílászárók és tartozékaik szakszerű beépítése
  • esetenként nyílászárókhoz kapcsolódó helyreállítási, lejavítási munkák

Elvárások:

  • szakmai érdeklődés, motiváció, kreativitás
  • problémamegoldó készség
  • precizitás

Előny:

  • Nyílászáró szerelésben és gyártásban szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú, kiszámítható, stabil pozíció
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

  •  Debrecen

Önéletrajzokat a huse.agota@hajdualu.hu e-mail címre várunk.

9459