Nemzetközi közúti fuvarszervező

Az állás részletei:

Főbb feladatok:

• Sürgős belföldi és nemzetközi fuvar megoldások keresése
• Fuvarajánlatok feldolgozása
• Megrendelt fuvarok nyomon követése, koordinálása
• Kapcsolattartás hazai és külföldi fuvarozó cégekkel
• Megbízásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok lebonyolítása
• A fuvarozás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása

Elvárások:

• Minimum középfokú iskolai végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
• Fuvarszervezésben és szállítmányozásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Társalgási szintű angol nyelvtudás, további idegennyelvek ismerete előnyt jelent
• Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
• Jó kommunikációs képesség
• Tervezői és szervezői képesség
• Magabiztos, határozott fellépés
• Nagy terhelés mellett is pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9185