MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Építőipar, Ingatlan
  • Végzettség felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
Az állás részletei:

A BODKÖ- Bodrogközi Közmű- és Mélyépítő Kft.

közmű-, víz- és mélyépítésben jártas

új munkatársat keres

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok műszaki előkészítő pozícióban:

Ajánlati dokumentációk ellenőrzése, egyeztetése észre vételezése.

Pályázati anyagok összeállítása, költségvetések elkészítése.

Kivitelezés előkészítése (beszállítói árajánlatok kérése, anyagmegrendelések, szerződés-tervezetek összeállítása).

Projektek nyomon követése, zárásában való aktív részvétel

Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal.

Elvárások:

Szakirányú végzettség Építőmérnök (vízépítés, útépítés)

Jó szervező és problémamegoldó készség

Önálló munkavégzés

Határozott személyiség

Előny:

Előkészítéseben, közbeszerzésben, kivitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat különösen út, közműépítés szakterületeken.

EKR ismerete.

Amit kínálunk:

Hosszú távú karrierlehetőség egy évtizedek óta stabil magyar cégnél

A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem

Felelősségteljes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, szakmai előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Sárospatak telephely

Motivációs levéllel, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével a bodko@bodko.hu e-mail címen. Bővebb információ: +36 30 963 0548

10514