Mérőeszközfelügyeleti csapatvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:
• Irányítja és felügyeli a mérőeszközfelügyeleti csapat munkáját
• Kialakítja és karbantartja a mérőeszközfelügyeleti terület működéséhez szükséges dokumentált eljárásokat
• Ellenőrzi és koordinálja a mérőrendszerelemzések kiértékelését
• Támogatja a társosztályokat metrológiai és mérőrendszer elemzési témakörökben
• Kapcsolattartás a külső kalibráló laboratóriumokkal, mérőeszközöket gyártó cégekkel
• Rendszeresen felülvizsgálja a kalibrálási költségeket
• Felülbírálja a mérőeszközökkel kapcsolatos reklamációkat
• Nyomonköveti a terület releváns vevői követelményeket
• Nyomonköveti (szükség esetén intézkedéseket hoz) a mérőeszköz felügyeleti csapat munkájához tartozó teljesítménymutatókat
• Key User szerepkör a vállalat által használt statisztikai kiértékelő szoftver esetében

Ön az ideális jelölt, ha:
• Műszaki technikusi végzettséggel rendelkezik, előny metrológusi/metrológiai megbízott képesítés
• Minimum 3 év autóiparban, azon belül minőségbiztosításban és/vagy metrológiai területen szerzett tapasztalata van
• Angol nyelvismerete tárgyalási szinten van
• Egyéb előnyt jelentő ismeret: metrológiai fogalmak ismerete, műszaki rajzolvasási képesség, kalibrálási eljárások készítésének ismerete, műszaki statisztika átfogó ismerete, problémamegoldó eszközök elméleti ismerete, FMEA – Control Plan ismeret

Amit kínálunk:
• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása, akár szerződéses járatokkal is
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

10235