Mechanikus szerelő (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakmunkásképző
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Mechanikus szerelő

(Debrecen)

Milyen feladatok várnak Önre:

  • Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek moduljainak összeszerelése
  • Gyártott és vásárolt alkatrészek összeépítése rajzok, leírások alapján
  • Műszaki és munkavédelmi előírások, szabályok pontos betartása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos, vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Csapatszellem
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első néhány hónapban, a megfelelő tudásszerzés és a munkafolyamatok magas szintű elsajátítása érdekében
  • Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás

Amit a cég kínál Önnek:

  • Multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + éves bónusz

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 259 5573-as telefonszámon kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/mechanikus-szerelo-debrecen/10418

10761