Logisztikai részlegvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A logisztikai csapat munkájának megtervezése, irányítása, a termelés zavartalan működésének biztosítása
  • A gépi erőforrások terhelésének valamint az emberi erőforrások megtervezése
  • A vevők teljeskörű tájékoztatása a logisztikai folyamatokról
  • A rendelések alapján (alap-, segéd- és csomagoló anyag ) az ellátás biztosítása a gyártó üzem felé
  • A hatékony készletgazdálkodás biztosítása, beérkező áruk kezelése, FIFO elv betartása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal (magyar és angol nyelven), beszállítói fejlesztés, szállítói auditok
  • Beszerzéssel és szállítmányozással kapcsolatos szerződéskötések, megrendelések időbeni biztosítása, az alternatív beszerzési lehetőségek feltárása
  • Rendelési folyamatokhoz kapcsolódó riportok elemzése, javító intézkedések megtétele
  • ERP rendszer használata

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat/3 éves vezetői tapasztalat
  • Autóipari beszerzés területen szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word, MS Project)
  • Jó szervező és elemző készség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/kereskedelem-logisztika/logisztikai-reszlegvezeto/4003

9601