Lakatos – gépszerelő – szervizes

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség B kategóriás jogosítvány, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

DE DIETRICH S.A.S.

Magyarországi Fióktelepe

A De Dietrich S.A.S. ipari, vegyipari gépek gyártásával foglalkozó, nagy múltra visszatekintő nemzetközi cég Magyarországi Fióktelepe, a cég megrendelés-állományának folyamatos növekedése miatt felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére, több fő, akár csoportok részére is:

Elsősorban kazincbarcikai munkavégzési helyszínen, teljes munkaidőben, hosszú távra, azonnali kezdési lehetőséggel.

Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését várjuk, cégünk minden munkavállalójának betanítást, folyamatos oktatást és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít.

Feladatok:

  • kis és nagyipari gépek telepítése, szerelése, karbantartása
  • gyógyszer-, vegy- és élelmiszeripari, zománcozott gépek és szerelvények szerelése
  • felújítási, karbantartási munkálatok
  • munkafolyamatok dokumentálása

Elvárások:

  • géplakatos, gépszerelő, mechanikai szerelő vagy bármilyen, a munkavégzés alapjául szolgáló előképesítés
  • mechanikus és pneumatikus rendszerek ismerete, szerelésükben szerzett tapasztalat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • utazási hajlandóság (elsősorban Magyarországon belül)
  • jó tanulási készség
  • precíz munkavégzés
  • önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség, állóképesség
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • büntetlen előélet

Szükséges végzettség:

  • technikum vagy szakmunkás végzettség megléte a következő szakmák közül: mechanikai szerelő, gépszerelő. gépszerelő technikus (műhelytechnikus)

 Előnyök:

  • targoncavezetői engedély
  • esztergálási gyakorlat
  • hegesztési gyakorlat
  • legalább alapszintű angol vagy német nyelvtudás – külföldi munkavégzés esetén

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi hátterű cég
  • versenyképes, kiszámítható, a munkaviszony hosszával, tapasztalattal arányosan növekvő bérezés
  • hosszú távú, bejelentett munka
  • rendszeres oktatások, folyamatos szakmai fejlődés
  • kedvező, kulturált munkakörülmények, változatos munkák

Munkába állás kezdete: azonnal, határozatlan idejű munkaszerződés, napi 8 órás, egy műszakos, nappali munkavégzés

Munkavégzés helye: elsődlegesen Kazincbarcika továbbá partnereink telephelyén országosan és alkalmanként külföldön.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az eszter.csige@dedietrich.com e-mail címre.

10237